Зїзд корекційних педагогів України м.Дніпро

29 – 30 листопада у  м.Дніпро відбувся I з’їзд корекційних педагогів за участю Марії Порошенко –  Голови  Ради Благодійного фонду Петра Порошенка. Мета з’їзду – обговорення актуальних проблем та стратегічних підходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими потребами, починаючи з раннього віку, в процесі їх соціалізації, запровадження інклюзивного навчання, інноваційної технології комплексної допомоги дітям з особливими освітніми проблемами, роль сім’ї в процесі освітньої інтеграції дитини, підготовка та перепідготовка кадрів до роботи в умовах інклюзії.

У з’їзді взяли участь:  Сіньов Володимир Миколайович  – професор,  доктор педагогічних наук в галузі корекційної педагогіки, спеціальної психології. Президент ВГО  “Асоціація корекційних педагогіки” ; Симоненко Тетяна Василівна – начальник відділу освіти МОН дітей з особливими потребами.

Була присутня делегація з Тернопільської  області, до якої входили:  директор Тернопільської спеціальної загальноосвітньої  школи  Акменс Лариса Миколаївна , Костенко Ольга – інститут післядипломної  освіти, Король  Ірина Ярославівна – директор Тернопільського навчально-реабілітаційного центру , Лоза Світлана Іванівна – директор ОПМПК.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*