Методичне об`єднання

Головко Марія Ярославівна – голова методичного об’єднання природничо-математичного циклу, вчитель вищої категорії. У 1983 році закінчила Львівський державний університет ім..І.Франка і здобула кваліфікацію вчитель географії, географ. Педагогічну діяльність розпочала з вихователя в дитячому садочку. З 1994 року працює в Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі Тернопільської міської ради. З 2006 року голова методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу.

 


Кутікіна Надія Степанівна – голова методичного об’єднання вчителів трудового навчання, вчитель вищої категорії. З 1981 по 1991 рік навчалась у Тернопільській загальноосвітній школі № 19. З 1991 по 1996 рік навчалась в Тернопільському державному педагогічному інституті на інженерно-педагогічному факультеті і здобула кваліфікацію вчитель трудового навчання та швейної справи. З 1998 року працює в Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі на посаді вчителя трудового навчання. З 2000 року є головою методичного об’єднання вчителів трудового навчання.
З 2008 по 2010 рік здобувала другу вищу освіту на факультеті корекційної та соціальної педагогіки та психології Камянець-Подільського національного університету ім..І.Огієнка за спеціальністю «Олігофренопедагог, логопед», вчитель дітей з вадами розумового розвитку. Учні під керівництвом Надії Степанівни постійно є учасниками міських виставок «Новорічне диво».


Чеснович  Галина Тарасівна – голова методичного об’єднання вихователів школи, вчитель вищої категорії.  У 1986 році закінчила Глинську середню школу (Козівський район).  У 1989-1993 роках навчалась в Тернопільському державному педагогічному інституті  ім. В. Гнатюка (зараз  ТНПУ ім.В.Гнатюка) на факультеті  підготовки вчителів початкових класів.  У 1993 році прийшла працювати у Тернопільську спеціальну загальноосвітню школу. У 2011 році пройшла курси при Кам’янець – Подільському університеті за спеціальністю “ Олігофренопедагог”.


Царик Іванна Михайлівна – голова методичного об’єднання вчителів початкових класів та української мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії». Закінчила школу з відзнакою. 1994-1998 роки навчалась в Чортківському педагогічному училищі та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів. Закінчила училище з відзнакою.
1998-2001 роки навчалась в Тернопільському державному педагогічному університеті ім..В.Гнатюка та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, практичного психолога.
У 2012 році закінчила факультет колекційної та соціальної педагогіки та психології Кам”янець-Подільського національного університету ім..І.Огієнка та отримала кваліфікацію: Олігофренопедагог, логопед, вчитель дітей з вадами розумового розвитку. З 2008 року працює в Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі Тернопільської міської ради на посаді вчителя початкових класів.